اطلاعیه جهت شرکت در فراخوان طراحی آرم سایت مجازی ستاد شاهد

                                                 دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر                                                                 
با سلام
از آنجا که ستاد شاهد دانشگاه درصدد طراحی آرم اختصاصی جهت سایت مجازی خود میباشد بدینوسیله از کلیه دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر که مایل به شرکت در این طرح میباشند دعوت بعمل میاورد تا طرحهای پیشنهادی خود را  در قالب فرم ذیل به گونه ای که  بیانگر مفهوم ایثار و شهادت و علم درعرصه دانشگاه باشد را حداکثر تا پایان دیماه 92 از طریق سایت ستاد شاهد (سامانه ارتباط با ما) به این ستاد ارسال نمایند. بدیهی است به طرح برگزیده جایزه ای به رسم یادبود اهدا میگردد.                    
مدیریت اموردانشجویان شاهد و ایثارگر

 

توسط : admin | تاریخ : 1392/09/26 | نظرات

اطلاعیه تسهیلات ستادشاهد جهت شرکت در کلاس زبان انگلیسی

دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
با سلام،
به اطلاع میرساند در صورت تمایل به تقویت زبان انگلیسی میتوانید با هماهنگی گروه زبان دانشگاه (جناب آقای کندی) اقدام به ثبت نام در آموزشگاههای بخش خصوصی نموده وبا ارائه گواهی قبولی به ستاد شاهد(جناب آقای تکلو)50% هزینه ثبت نام را دریافت نمایید .
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1391/07/16 | نظرات

اطلاعیه اردوی زیارتی فرهنگی مشهد مقدس

   دانشجویان  عزیز شاهد و ایثارگر

                           ازآنجا که  مدیریت دانشجویان شاهد و ایثارگر طبق روال سالهای گذشته اقدام به برگزاری اردوی زیارتی، فرهنگی مشهدمقدس از تاریخ 29/11/92الی 2/12/92ویژه خواهران و از تاریخ 6/12/92الی 9/12/92 ویژه برادران نموده است بدینوسیله از دانشجویان  علاقمند به شرکت در این اردو  درخواست میگردد جهت ثبت نام تا پایان وقت اداری 7/11/92 به دفتر مرکزی ستاد (جناب آقای تکلو) مراجعه نموده وبا پرداخت مبلغ 300000ریال(مبلغ ذکر شده قابل استرداد نمیباشد) اقدام به ثبت نام  نمایند. لازم به ذکر است در صورت استقبال بیش از ظرفیت، اولویت با دانشجویانی است  که  تاکنون توسط  این مدیریت به مشهد مقدس مشرف نشده  ویا زودتر اقدام به ثبت نام نموده اند.یادآور میشود با توجه به دانشجویی بودن این اردو،امکانات و شرایط تابع مقررات دانشجویی خواهد بود.

همچنین به همراه داشتن لوازم شخصی ، لباس گرم و وسایل شنا  توصیه میگردد.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 81633474 تماس بگیرید

                 

توسط : admin | تاریخ : 1392/10/25 | نظرات

مسابقه کتابخوانی

   دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در نظر دارد مسابقه کتابخوانی کتاب مطلع مهر را بین دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر برگزار نماید.جهت آشنایی بیشتر با کتاب فوق  و چگونگی شرکت در  مسابقه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/10/25 | نظرات

زمان و مکان برگزاری مسابقه کتابخوانی مطلع مهر

دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر
با توجه به برگزاری مسابقه کتابخوانی مطلع مهر در روز چهارشنبه مورخه 14/12/92 در محل دانشکده قدیم دندانپزشکی به اطلاع شرکت کنندگان محترم میرساند آزمون به صورت چهار گزینه ای  و راس ساعت 2 در کلاس شماره 4 طبقه دوم این دانشکده برگزار میگردد . لذا  خواهشمند است حداقل یک ربع قبل از زمان شروع آزمون به محل مورد نظر مراجعه نمائید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 81633474 تماس بگیرید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/12/12 | نظرات

پاسخنامه مسابقه مطلع مهر

دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر
 ضمن تشکر و قدر دانی از حضور شما جهت شرکت در مسابقه کتابخوانی ،خواهشمندیم جهت دریافت پاسخنامه مسابقه کتابخوانی مطلع مهر  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/12/17 | نظرات

مسابقه ادبی وصف شهید

به مناسبت فرارسیدن سی و چهارمین سالروز فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در 22 اسفند 1358 ،اداره کل آموزش عالی معاونت فرهنگی این بنیاد نخستین فراخوان مسابقه ادبی را با موضوع وصف شهید و با رویکردی بر مضامین ترویج فرهنگی ایثار و شهادت در دانشگاهها، موسسات و مراکز آموزش عالی برگزار مینماید . جهت اطلاع از محورها و موضوعات فراخوان ،شرایط آثار و جوایز  به ادامه مطلب  مراجعه نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/12/05 | نظرات
اطلاعیه کلاسهای تندخوانی و تقویت حافظه
دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در راستای ارتقاء و تقویت بنیه علمی دانشجویان  اقدام به برگزاری دوره منحصر به فرد کلاسهای تندخوانی و تقویت حافظه نموده است جهت اطلاع از چگونگی شرکت در این کلاسها و نحوه ثبت نام به ادامه مطلب مراجعه نمائید.
روز شهدا
دانشجوی گرامی
ضمن گرامیداشت روز 22 اسفند ،روز شهدا توجه شما را به مقاله زیر  در مورد شهادت و شهادت طلبی معطوف میداریم.
  • نشست صميمي دانشجويان شاهد و ايثارگر با استاد گرانقدر سركار خانم دكتر پروين پاسالار     
  •                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             زمان : سه شنبه 1398/01/27 ساعت 15 لغايت 17                                                                                                                                                 
  •  مكان: ساختمان مركز پژوهش هاي علمي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي تهران                                                                                                 
  •  دانشجويان محترم شاهد و ايثارگر علاقمند به  اين نشست ،حداكثر تا روز چهارشنبه 1398/01/21 از طريق كانال تلگرام نسبت به ثبت نام اقدام فرمايند.                                                                                                                                                                                                                        
  •  

زمان شرکت در مسابقه ادبی وصف شهید تمدید شد

به مناسبت فرارسیدن سی و چهارمین سالروز فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در 22 اسفند 1358 ،اداره کل آموزش عالی معاونت فرهنگی این بنیاد نخستین فراخوان مسابقه ادبی را با موضوع وصف شهید و با رویکردی بر مضامین ترویج فرهنگی ایثار و شهادت در دانشگاهها، موسسات و مراکز آموزش عالی برگزار مینماید . جهت اطلاع از محورها و موضوعات فراخوان ،شرایط آثار و جوایز  به ادامه مطلب  مراجعه نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/12/21 | نظرات
روز معلم مبارک
تعليم و تعلم از شئون الهي است و خداوند  اين موهبت را به پيامبران و اولياي پاک خويش ارزاني کرده است تا مسير هدايت را به بشر بياموزند و چنين شد که تعليم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرينش  درآمد.
انسان نيز با پذيرش اين مسئوليت  نام خويش را در اين گروه و در قالب واژه مقدس  معلم ثبت کرده است. معلم  ايمان را بر لوح جان و ضميرهاي پاک حک مي کند و نداي فطرت را به گوش همه مي رساند. همچنين سياهي جهل را از دل ها مي زدايد و زلال دانايي را در روان بشر جاري مي سازد....ادامه مطلب
حلول ماه مبارک رجب گرامی باد

ماه رجب هفتمین ماه از ماههای قمری، ماهی بسیار شریف و از ماههای حرام است. رجب نام نهری است در بهشت که از عسل شیرین‌تر و از شیر سفیدتر است و هر کس در این ماه روزه دارد، از آن نهر آب می نوشد. به ماه رجب، رحب الأصب، یعنی ماه ریزش رحمت خداوند بر مردم نیز می‌گویند.

پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم فرمود:«ماه رجب برای امت من «ماه استغفار» است. رجب ماه خدا و ماه شعبان ماه من و ماه رمضان ماه امت من است. کسی که یک روز از ماه رجب را روزه گیرد، مستوجب خشنودی خداوند گردد، غضب الهی از او دور می‌گردد و دری از درهای جهنم به روی او بسته می‌شود.»

در حدیث دیگری آمده است که هر کس سه روز آن را روزه دارد بهشت بر او واجب گردد.

در ماه رجب دعاها و اعمال خاصی وارد است که مهمترین آنها « اعمال ایام البیض » (13 تا 15 ماه) و اعمال ام داوود و برنامه اعتکاف است.

این اعمال در کتاب شریف مفاتیح الجنان محدث قمی گردآوری شده است.

حوادث تاریخی و مذهبی بسیاری در ماه رجب روی داده است که در زیر به آن اشاره می‌شود:

ولادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام در سال 57، امام محمد تقی علیه السلام در سال 195، میلاد امام علی علیه السلام در کعبه، مبعث پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله وسلم، شهادت امام موسی بن جعفر علیه السلام در سال 182 و شهادت امام علی النقی علیه السلام در سال 254، وفات ابراهیم فرزند پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم در سال دهم هجرت، وفات ابوطالب علیه السلام در سال دهم بعثت، رحلت حضرت زینب

فراخوان جهت بازدید از غرفه معاونت فرهنگی در نمایشگاه کتاب تهران

دانشجوی محترم شاهد و ایثارگر
با عنایت به برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، معاونت فرهنگی و امور اجتماعی تهران بزرگ به منظور معرفی آثار علمی و فرهنگی جامعه شاهد و ایثارگر و نیز تبیین خدمات بنیاد در حوزه های مختلف در قالب غرفه اختصاصی در این نمایشگاه شرکت مینماید . لذا از جنابعالی دعوت میگردد جهت باز دید از این غرفه  در نمایشگاه کتاب مصلای تهران به سالن چشم انداز مراجعه نمائید.

قابل توجه دانشجویان برتر علمی و پژوهشی شاهد و ایثارگر
دانشجوی محترم شاهد و ایثارگر
نظر به برگزاری گردهمایی دانشجویان برتر علمی و پژوهشی شاهد وایثارگر دانشگاههای علوم پزشکی کشور در سوم خرداد ماه سال جاری، خواهشمند است جهت اطلاع از ملاک انتخاب دانشجویان برتر ، نحوه ثبت نام و مکان برگزاری همایش به ادامه مطلب مراجعه نمائید.
سومین همایش بزرگ ایثارگران

 دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر

به مناسبت عید سعیدمبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و سالروزآزادی خرمشهر، از خانواده بزرگ  دانشجویان محترم  شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی تهران دعوت بعمل می آید تا درمراسم  جشنی که به این منظور برگزار میشود، شرکت نمایند. همچنین به منظور تکریم و احترام بهینه از شما عزیزان خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در این جشن نام ، نام خانوادگی ورشته تحصیلی خودرا حداکثر تا تاریخ 31/2/1393 به شماره  30007650001937  پیامک کنید.

زمان: دوشنبه  مورخه 5/3/1393  از ساعت 20:30 الی 23
مکان: آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی

مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

مراسم تقديراز 104 دانشجوي برتر علمي -پژوهشي شاهد و ايثارگر دانشگاه توسط وزير محترم بهداشت

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/19 | نظرات

حلول ماه شعبان مبارک

شعبان ماه بسیار شریفى است و به حضرت سید انبیاء صَلَّى اللهِ عَلِیهِ وَ آله منسوب است و آن حضرت این ماه را روزه مى‌گرفت و به ماه رمضان وصل مى‌كرد و مى‌فرمود شعبان، ماه من است هر كه یك روز از ماه مرا روزه بگیرد بهشت برای او واجب می‌شود و از حضرت صادق علیه السلام روایت شده است كه چون ماه شعبان فرا می‌رسید امام زین العابدین علیه السلام اصحاب خود را جمع مى‌نمود و مى‌فرمود اى اصحاب من مى‌دانید این چه ماهى است؟
این ماه شعبان است و حضرت رسول صلى الله علیه و آله مى‌فرمود شعبان ماه من است پس در این ماه براى جلب محبت پیغمبر خود و براى تقرّب به سوى پروردگار خود روزه بدارید. به حقّ آن خدایى كه جان علىّ بن الحسین به دست قدرت اوست سوگند یاد مى‌كنم كه از پدرم حسین بن على علیهماالسلام شنیدم كه فرمود شنیدم از امیرالمؤمنین علیه السلام كه هر كه روزه بگیرد در ماه شعبان براى جلب محبّت پیغمبر خدا و تقرّب به سوى خدا؛ خداوند او را دوست می‌دارد و در روز قیامت كرامت خود را نصیب او می‌گرداند و بهشت را براى او واجب می‌کند.

 

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/10 | نظرات

نمودار درصد دانشجويان شاهد و ايثارگر معدل الف نيمسال اول 93-92 به تفكيك دانشكده

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/21 | نظرات

اطلاعيه در خصوص جشنواره دانشجويي ابن سينا

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
با توجه به برگزاري سالانه جشنواره دانشجويي ابن سينا در ابعاد آموزشي، پژوهشي، كيفيت خدمات سلامت، قرآن و عترت، هنري ، اجتماعي، ورزشي و جامع دانشجوي نمونه  در سطوح دانشجويي و احتمال بالاي برگزيده شدن  در اين جشنواره ، مشاركت فعالانه در ابعاد مختلف اين جشنواره و بهره مندي از جوايز ارزشمند آن  به شما عزيزان توصيه ميگردد.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/28 | نظرات

اطلاعيه مهم در خصوص تشكيل بانك اطلاعاتي در زمينه هاي علمي، فرهنگي...

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
از آنجا كه بنياد شهيد و امور ايثارگران تهران بزرگ در صدد تهيه بانك اطلاعاتي از دانشجويان شاهد و ايثارگر ميباشد، لذا مقتضي است دانشجوياني كه در زمينه هاي
علمي ،آموزشي ، فرهنگي،ورزشي و علوم قرآني فعاليت دارند جهت اطلاعات بيشتر و ثبت نام با شماره تلفن 81633487 سركار خانم خرم تماس حاصل نمايند.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/31 | نظرات

برگزاري مرحله كشوري مسابقات كتابخواني

  دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر

با توجه به برگزاري  همزمان مرحله کشوری مسابقه کتابخوانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۳ مرداد ماه سال جاری درتمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ، مقتضي است داوطلبان  جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمايند.لازم به ذكر است برگزیدگان و نفرات برتر مرحله کشوری در مسابقه کتابخوانی برای رتبه‌بندی، در مرحله حضوری پیدا می کنند و در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به رقابت خواهند پرداخت.

توسط : admin | تاریخ : 1393/04/24 | نظرات

دومین کنگره سراسری شعردانشجویی و ادبیات پایداری، بزم ازلی

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
به مناسبت فرا رسيدن هفته دولت ،بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اصفهان با همكاري دانشگاه شهيد آيت  الله اشرفي اصفهان ، دومین کنگره سراسری شعردانشجویی و ادبیات پایداری تحت عنوان بزم ازلی را برگزار ميكند.  جهت اطلاع از محورهاي كنگره و مهلت ارسال آثار به ادامه مطلب مراجعه نماييد

 

توسط : admin | تاریخ : 1393/07/01 | نظرات

فراخوان اداره هنري و ادبي بنياد شهيد و امور ايثارگران جهت شركت در جشنواره هنري

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
از انجا  كه اين جشنواره در راستاي ايجاد انگيزه و رقابت سالم ميان هنرمندان شاهد و ايثارگر و به منظور شناسايي استعدادها و سطح بندي مخاطبان و شناسايي چهره هاي برتر برگزار ميشود ،خواهشمند است   در صورت تمايل به شركت در اين جشنواره و نحوه ارسال آثار به ادامه مطلب مراجعه نماييد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/07/26 | نظرات

برگزاري كارگاههاي آموزشي -پژوهشي توسط مركز دانش پژوهان بنياد شهيد

دانشجوي محترم
با توجه به برگزاري كارگاههاي  زبان عمومي (آمادگي تافل) و روش تحقيق مقاله نويسي وآمار توسط مركز دانش پژوهان بنياد شهيد مقتضي است جهت ثبت نام يا كسب اطلاعات بيشتر با شماره 88341890 تماس بگيريد.لازم به ذكر است هزينه شركت درهر  دوره 1500000 ريال  و مدت برگزاري دوره ها چهار ماه ميباشد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/08/03 | نظرات

اطلاعيه جهت شركت در كوه گشت يك روزه آبشار تهران

كوه گشت يك روزه آبشار تهران

برنامه كوه گشت آبشار تهران با حضور اساتيد،دانشجويان و كاركنان ايثارگر دانشگاه و خانواده هايشان در روز جمعه 14 آذرماه راس ساعت 8 صبح از محل دانشكده پرستاري و مامائي- واقع در ضلع شرقي ميدان توحيد خ دكتر ميرخاني به سمت آبشار تهران انجام خواهد شد و پس از طي مسير و اجراي برنامه هاي تفريحي متنوع و پذيرائي صبحانه و ناهار در ساعت 16 مراجعت خواهند نمود.
در صورت تمايل به شركت در برنامه فوق حداكثر تا تاريخ 11 آذرماه به دفتر ستاد شاهد آقاي تكلو مراجعه و ثبت نام نمائيد.هنگام ثبت نام به ازاي هر نفر پنج هزارتومان دريافت خواهد شد كه در صورت شركت در برنامه فوق، كل مبلغ مسترد خواهد شد. يادآوري مي نمايد لباس گرم و مناسب همراه داشته باشيد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/09/08 | نظرات

اطلاعيه در خصوص جشنواره دانشجويي ابن سينا

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
با توجه به برگزاري سالانه جشنواره دانشجويي ابن سينا در ابعاد آموزشي، پژوهشي، كيفيت خدمات سلامت، قرآن و عترت، هنري ، اجتماعي، ورزشي و جامع دانشجوي نمونه  در سطوح دانشجويي و احتمال بالاي برگزيده شدن  در اين جشنواره ، مشاركت فعالانه در ابعاد مختلف اين جشنواره و بهره مندي از جوايز ارزشمند آن  به شما عزيزان توصيه ميگردد.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر
                                                                                                                                                                                                                                  ادامه مطلب

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/28 | نظرات

فراخوان جهت شركت در كنگره سراسري شهداي دانشجو و طلبه

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
در راستاي زنده نگه داشتن یاد و نام شهیدان  انقلاب اسلامی و حفظ آثار  آنها، تجلیل ، تکریم صیانت و حمایت از خانواده های معظم شاهد و درونی کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و به ویژه در بین جوانان، بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان اقدام به برگزاري كنگره سراسري شهداي دانشجو و طلبه در آبان ماه  سالجاري نموده است. جهت دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص محور آثار،نحوه ارسال آثار و جوايز نفيس آن به ادامه مطلب مراجعه نماييد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/04/23 | نظرات

فرم ثبت مراجعات دانشجويان شاهد و ايثارگرويژه اساتيد محترم مشاور

اساتيد مشاور محترم دانشجويان شاهد و ايثارگر
با سلام و احترام،

نظر به لزوم ارتقاء و دريافت بازخورد طرح استاد مشاور ويژه دانشجويان شاهد و ايثارگر، خواهشمند است  پس از دريافت  فرم ثبت مراجعات دانشجويان  مربوط به  نيمسال دوم سال تحصيلي  93-92،آنرا  حداكثر تا تاريخ 93/5/31 تكميل نموده و از طريق شماره فكس 81633473 و يا آدرس الكترونيكي m-khorram@farabi.tums.ac.ir به اين مديريت ارسال نمائيد.
همچنين خواهشمند است جهت ارتباط آسانتر از طريق آدرس الكترونيكي با شما عزيزان ،پس از ورود به سايت به قسمت انتهايي صفحه بخش ارتباط با ما ،مراجعه كرده و آدرس پست الكترونيكي و مشخصات خود را ارسال نمائيد.
پيشاپيش از همكاري صميمانه شما سپاسگزاري ميگردد.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه

توسط : admin | تاریخ : 1393/05/13 | نظرات

اطلاعيه اردوي زيارتي فرهنگي مشهد مقدس

  دانشجويان عزيز شاهد و ايثارگر
سلام عليكم
  مديريت دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه در نظر دارد همچون سالهاي گذشته اردوي زيارتي مشهد مقدس را در دو گروه خواهران و برادران برگزار نمايد.
 علاقمندان به شركت در اين اردو جهت ثبت نام تا پايان وقت اداري 1393/10/27 فرصت دارند تا به دفتر مركزي (آقاي تكلو) مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ سي هزار تومان(اين مبلغ قابل استرداد نميباشد) اقدام به ثبت نام نمايند.
 يادآوري مينمايد، در صورت استقبال بيش از ظرفيت ، اولويت با دانشجوياني است كه تا كنون توسط اين مديريت به مشهد مقدس مشرف نشده اند و يا زودتر ثبت نام نموده اند.
اردوي برادران از تاريخ 1393/11/28 الي 1393/12/1
اردوي خواهران از تاريخ 1393/12/5الي 1393/12/8

نكات مهم : 1- شرايط حاكم بر اردو تابع مقررات دانشجوئي است
                  2-همراه داشتن لوازم شخصي ،لباس گرم و وسايل شنا توصيه ميگردد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 81633464 تماس بگيريد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/10/21 | نظرات

برگزاري اردوي يك روزه دانشجويان جديد الورود شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1393/07/19 | نظرات

برگزاري كارگاههاي آموزشي -پژوهشي توسط مركز دانش پژوهان بنياد شهيد

دانشجوي محترم
با توجه به برگزاري كارگاههاي  زبان عمومي (آمادگي تافل) و روش تحقيق مقاله نويسي وآمار توسط مركز دانش پژوهان بنياد شهيد مقتضي است جهت ثبت نام يا كسب اطلاعات بيشتر با شماره 88341890 تماس بگيريد.لازم به ذكر است هزينه شركت درهر  دوره 1500000 ريال  و مدت برگزاري دوره ها چهار ماه ميباشد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/08/03 | نظرات

فراخوان جهت حضور فعال در جشنواره دانشجويي

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
با توجه به برگزاري  اولين جشنواره دانشجويي در تاريخ شانزدهم آذر ماه سال جاري ضمن دعوت از شما دانشجوي محترم جهت حضور فعال در اين جشنواره و بازديد از غرفه ها ،خواهشمند است در صورت تمايل به همكاري با اين ستاد جهت اداره غرفه اختصاصي ستاد شاهد و ايثارگر و يا ارائه طرحها و نظراتي جهت تجليل از مقام شامخ خانواده معظم شهدا و ايثارگران در قالب عكس ، خاطره، آثاردستي از وسايل جنگي،دلنوشته ها و انتقال فرهنگ ايثار و شهادت تا پايان وقت اداري 12/9/93 با شماره زير تماس بگيريد.
ضمنا چنانچه داراي توانمندي خاص و يا رتبه در زمينه هاي فرهنگي ،ورزشي،پژوهشي،قرآني و علمي هستيد و تمايل داريد معرفي شويد ميتوانيد شرح مختصري از رزومه خود را همراه با عكس در اختيار ستاد شاهد قرار دهيد تا مورد استفاده قرار گيرد.
81633474 خانم عبدالكريمي كارشناس امور فرهنگي دفتر مركزي ستاد

توسط : admin | تاریخ : 1393/09/03 | نظرات

اطلاعيه مهم در خصوص عدم برگزاري ترم تابستانه دانشجويان شاهد و ايثارگر

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر

پيرو اظهارات جناب اقاي دكتر رحيمي ،مديركل محترم امور دانشجويان شاهد و ايثارگر وزارت بهداشت در نشست دبيران ستادهاي شاهد و ايثارگر دانشگاههاي علوم پزشكي سراسر كشور مورخه 93/8/30 به اطلاع ميرساند از اين پس ترم تابستانه متمركز دانشجويان شاهد و ايثارگر برگزار نخواهد شد. لذا لازم است دانشجويان عزيز از هم اكنون به گونه اي برنامه ريزي نمايند كه جهت شركت در امتحانات جامع بيش از يك درس عمومي نداشته باشند.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1393/09/08 | نظرات

اطلاعيه اردوي زيارتي فرهنگي مشهد مقدس

  دانشجويان عزيز شاهد و ايثارگر
سلام عليكم
  مديريت دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه در نظر دارد همچون سالهاي گذشته اردوي زيارتي مشهد مقدس را در دو گروه خواهران و برادران برگزار نمايد.
 علاقمندان به شركت در اين اردو جهت ثبت نام تا پايان وقت اداري 1393/10/27 فرصت دارند تا به دفتر مركزي (آقاي تكلو) مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ سي هزار تومان(اين مبلغ قابل استرداد نميباشد) اقدام به ثبت نام نمايند.
 يادآوري مينمايد، در صورت استقبال بيش از ظرفيت ، اولويت با دانشجوياني است كه تا كنون توسط اين مديريت به مشهد مقدس مشرف نشده اند و يا زودتر ثبت نام نموده اند.
اردوي برادران از تاريخ 1393/11/28 الي 1393/12/1
اردوي خواهران از تاريخ 1393/12/5الي 1393/12/8

نكات مهم : 1- شرايط حاكم بر اردو تابع مقررات دانشجوئي است
                  2-همراه داشتن لوازم شخصي ،لباس گرم و وسايل شنا توصيه ميگردد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 81633464 تماس بگيريد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/10/21 | نظرات

تسهيلات استفاده از فضاي استخر شهيد توكلي

دانشجويان محترم شاهد و ايثارگر
با توجه به اختصاص سانس ويژه جهت استفاده از فضاي استخر شهيد توكلي ، خواهشمند است در صورت تمايل به استفاده از اين فضا در زمانهاي تعين شده حداكثر تا تا پايان وقت اداري 15/2/94، جهت ثبت نام با شماره تلفن 81633474 سركار خانم عبدالكريمي تماس  بگيريد.
روزهاي شنبه و دوشنبه هر هفته از ساعت 14 الي 15/15(ويژه آقايان)
روزهاي پنج شنبه هر هفته از ساعت 14 الي 15/15 (ويژه بانوان)

توسط : admin | تاریخ : 1393/11/18 | نظرات

اردوي فرهنگي، زيارتي مشهد ويژه دانشجويان شاهد برگزار شد

به همت مديريت ستاد شاهد اردوي فرهنگي زيارتي مشهد مقدس در دو گروه خواهران و برادران برگزار گرديد.جهت اطلاع بيشتر اينجا كليك كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/12/20 | نظرات

كوهگشت يك روزه روستاي آهار ويژه خواهران

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
به مناسبت  گرامي داشت اعياد شعبانيه  و سالگرد آزادي خرمشهر مديريت ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر اقدام به برگزاري كوهگشت يك روزه ويژه خواهران از روستاي آهار نموده است . جهت اطلاع بيشتر و ثبت نام به اينجا مراجعه كنيد

توسط : admin | تاریخ : 1394/02/27 | نظرات

اطلاعيه چهارمين همايش بزرگ ايثارگران دانشگاه

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر

با توجه به برگزاري چهارمين همايش بزرگ تجليل از ايثارگران به مناسبت اعياد شعبانيه،روز جانباز و سي و سومين سالگرد آزادي خرمشهر ،در صورت تمايل به شركت در اين جشن بزرگ به منظور حفظ كرامت شركت كنندگان لازم است نام و نام خانوادگي خود و افراد خانواده (پدر ،مادر،همسرو فرزند )خود را تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه 94/2/30 به شماره 30007650001937   پيامك كنيد و يا با شماره 81633464 جناب آقاي تكلو تماس حاصل نمائيد.
زمان : يك شنبه سوم خرداد ماه سال 94 از ساعت 20:30 تا 23
مكان :بلوار كشاورز تقاطع  خ قدس آمفي تئاتر سازمان مركزي دانشگاه


توسط : admin | تاریخ : 1394/02/29 | نظرات

اطلاعيه ترم تابستان 95

دانشجوي گرامي شاهد و ايثارگر
با پيگيريهاي مدير كل محترم شاهد و ايثارگر ترم تابستان 95 ويژه دانشجويان شاهد و ايثارگر در دانشگاه البرز برگزار مي گردد.
جهت اطلاع از فرايندثبت نام در ترم مذكور به اينجا مراجعه كنيد.
ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1394/03/12 | نظرات

مسابقه كتابخواني تفسير سوره قدر

معاونت فرهنگی دانشگاه در نظر دارد به مناسبت ماه پر برکت رمضان، مسابقۀ کتابخوانی "تفسیر سورۀ قدر"  را، ویژه اعضاء محترم هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار نماید.جهت اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد.
راهنماي ورود به سيستم

توسط : admin | تاریخ : 1395/04/01 | نظرات

اطلاعيه تسهيلات خريد كتاب

مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه با هدف بستر سازي ارتقاء وضعيت تحصيلي دانشجويان شاهد و ايثارگر و امكان دسترسي بيشتر ايشان به متون علمي، با تعدادي از ناشرين كتب دانشگاهي تفاهم نامه اي را تنظيم نموده تا دانشجويان عزيز بتوانند با تسهيلات ويژه اي كتب مورد نظر خود را خريداري نمايند.جهت اطلاع بيشتر اينجا كليك كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1395/04/01 | نظرات

اطلاعيه مهم در خصوص استفاده از خدمات آموزشي موسسه دندانپزشكي ماهان

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
در راستاي مذاكرات انجام شده ستاد شاهد و ايثارگر وزارتخانه، موسسه دندانپزشكي ماهان در نظر دارد تمامي خدمات آموزشي خود را با شرايط ويژه به مخاطبان  ارائه نمايد. جهت اطلاع از چگونگي اين خدمات و تسهيلات ويژه جهت دانشجويان شاهد و ايثارگر اينجا كليك كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1394/08/04 | نظرات

اطلاعيه وام دانشجويي بنياد علوي

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
بنياد علوي با هماهنگي صندوق رفاه دانشجويان ،در نظر دارد به دانشجويان شاغل به تحصيل با شرايط ويژه وام تحصيلي پرداخت نمايد.جهت كسب اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد

مديريت ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1394/09/23 | نظرات

برگزاري كارگاه هاي آموزشي

مركز مشاوره دانشگاه تهران جهت بالا بردن سطح توانمندي عمومي دانشجويان اقدام به برگزاري کارگاه‌های آموزشي  نموده است. جهت اطلاع بيشتر و ثبت نام اينجا را كليك كنيد

توسط : admin | تاریخ : 1394/11/05 | نظرات

مسابقه كتابخواني

دانشجويان عزيز شاهد و ايثارگر
به مناسبت سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ،مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر در نظر دارد مسابقه كتابخواني كتاب"مطلع مهر" را بين دانشجويان عزيز برگزار نمايد.جهت آشنايي بيشتر با كتاب فوق و چگونگي شركت در مسابقه به ادامه مطلب مراجعه نمائيد.

توسط : admin | تاریخ : 1394/11/18 | نظرات

اردوي فرهنگي زيارتي مشهد مقدس 94


دانشجوی عزیز شاهد و ایثارگر
با سلام،
مدیریت دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در نظر دارد همچون سالهای گذشته اردوی زیارتی مشهد مقدس را در دوگروه "خواهران" و" برادران" برگزار نماید.
جهت اطلاعات بيشتر به اينجا مراجعه كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1394/10/15 | نظرات
کارگاه مجازی آموزش مقاله نویسی
انجمن علمی دانشجویی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، کارگاه مجازی آموزش مقاله نویسی را برگزار می کند.
هزینه ثبت نام : 30,000 تومان
توضیحات : این کارگاه در دو روز 13و14 آذر ماه این از ساعت 14 الی 18 بمدت 8 ساعت برگزار می شود

برای ثبت نام می توانید به آدرس  https://registeretdc.ir مراجعه کنید.

برای دریافت پوستر کارگاه مقاله نویسی، اینجا کلیک کنید.

وب گاه دانشجویان ورودی جدید

دانشجویان جدید الورود در دانشگاه علوم پزشکی تهران می توانید تمامی مراحل ثبت نام و اطلاع رسانی را از وب گاه دانشجویان ورودی جدید نیزبه آدرس  https://openday.tums.ac.ir مشاهده نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1399/08/26 | نظرات

مستند دانشجویی «به دانش گرای و بدو شو بلند»

لینک مشاهده فیلم https://1da.ir/5nlcIKv

توسط : admin | تاریخ : 1399/08/26 | نظرات
فراخوان برگزاری مسابقات ورزشی دانشجویان دختر و پسر
مدیریت تربیت بدنی در نظر دارد مسابقات ورزشي را به مناسبت روز دانشجو، ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

راههای تقویت حافظه

به گزارش جماران، راه های تقویت حافظه را می توانید در مفهوم واره زیر مشاهده کنید https://www.jamaran.news/

توسط : admin | تاریخ : 1399/08/21 | نظرات

آموزش افزایش تمرکز و تقویت حافظه

این فرادرس، یک آموزش تکنیکی و تجربه محور است، پس تمرین کردن مداوم و مستمر شما بعد از این آموزش بسیار مهم و سرنوشت ساز است. هدف از این فرادرس، آموزش تکنیک ها و مهارت های استفاده مفید از ظرفیت مغز و بالا بردن توانایی یادآوری است و در واقع با افزایش پهنای سیناپس (Synapse) که وظیفه انتقال اطلاعات بین دو نیم کره مغز را دارد سرعت پردازش مغز را افزایش می دهیم که باعث می شود تمرکز، حافظه و قدرت ذهن شما افزوده شود.https://faradars.org/

توسط : admin | تاریخ : 1399/08/21 | نظرات

فراخوان سومین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورنانه آموزشی

سومین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی همزمان با بیست و دومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و چهاردهمین جشنواره کشوری شهید مطهری در روزهای 29 لغایت 31 اردیبهشت 1400 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار خواهد شد.https://education.tums.ac.ir

توسط : admin | تاریخ : 1399/08/24 | نظرات

نشست صمیمی مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر با ریس مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه

دیدار صمیمی مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر با ریس مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه روز شنبه 13 بهمن در محل مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، در این دیدار دکتر احسان پور محمدیان مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه با اشاره به فعالیت ها و وظایف مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه هدف از این دیدار را هم افزایی بین دو مدیریت دانشگاه و استفاده از ظرفیت های مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان در راستای تربیت پژوهشگران و نخبگان و تولید علم دانستند.
دکتر پروین پاسالار ریس مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه نیز ضمن استقبال از این دیدار اظهارداشتند این مرکز امكانات تحقيقاتي و آموزشي خود را در اختیار دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه به منظور تقويت رشد و توسعه بنيه علمي، پژوهشي  و آموزشي  ایشان قرار خواهد داد.
ایشان با بیان پیشنهاداتی در رابطه بافعالیت هایی که موجب افزایش انگیزه در بین دانشجویان می شود، افزودند: هریک از ما در هر مقام و مسئولیتی که هستیم تمامی سعی و تلاش خود را بکار بگیریم تا در حد توان به پیشرفت دانشجویان و کشور کمک کنیم.
دکتر پور محمدیان ضمن استقبال  از طرح ها و پیشنهادات دکتر پاسالار بر این نکته تاکید کردند که هدف مدیریت شاهد و ایثارگر هم راستای دغدغه ها و علایق ایشان بوده و اظهار امیدواری کردند دانشجویان بتوانند پس از کسب مهارت لازم، متناسب با رشته‌ای که در آن تحصیل می‌کنند فعالیت‌های پژوهشی خود را عملیاتی و اجرا کنند.
در پایان مقرر شد در نیمه اول اسفندماه همایشی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر با عنوان "آشنایی با مرکز پژوهش های علمی دانشجویان" با سخنرانی و ارائه خانم دکتر پروین پاسالار در محل مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه برگزار گردد.

توسط : admin | تاریخ : 1397/11/15 | نظرات
سفر زیارتی مشهد مقدس ویژه متاهلین

برگزاري مسابقات قرآني به صورت ماهانه

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
جهت آشنايي هر چه بيشتر شما با مفاهيم قرآني،مديريت ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر اقدام به برگزاري مسابقات قرآني در زمينه هاي مختلف نموده است. اين مسابقات به صورت ماهانه برگزار ميگردد و در پايان هر مسابقه به تعدادي از برگزيدگان به قيد قرعه جوايزي اهدا خواهد شد . جهت اطلاع بيشتر  به اينجا مراجعه كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1394/03/03 | نظرات

اطلاعيه شرايط استفاده از سهميه كاغذ يا زيراكس

دانشجويان محترم شاهد و ايثارگر

با توجه به فرا رسيدن سال تحصيلي 97-96 و آرزوي سالي سرشار از موفقيت براي شما عزيزان،جهت اطلاع از سهميه تسهيلات زيراكس و كاغذ در نظر گرفته شده براي هر نيمسال تحصيلي و مقاطع مختلف اینجا كليك كنيد.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1395/02/11 | نظرات

اطلاعيه سفر زيارتي مشهد مقدس ويژه دانشجويان متاهل در سال97

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه در راستاي ارج نهادن به امر مقدس ازدواج و ترغيب دانشجويان به اين امر الهي، سفر زيارتي مشهد مقدس، با تسهيلات ويژه براي دانشجويان متأهل برگزار مي نمايد. جهت كسب اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1395/03/12 | نظرات

اطلاعیه تشکیل هسته مرکزی در اداره کل امور دانشجویان

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر

از آنجا كه اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در صدد تشکیل هسته مرکزی دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر به عنوان شورای مشورتی دانشجویان برتر درآن اداره ميباشد، لذا مقتضي است دانشجوياني كه هرگونه فعالیتی  در قالب بسته های تحول و نوآوری در آموزش دارند  جهت اطلاعات بيشتر و ثبت نام با شماره تلفن 81633474 سركار خانم  عبدالکریمی تماس حاصل نمايند.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه

توسط : admin | تاریخ : 1397/04/11 | نظرات

آغاز ثبت‌نام اعتکاف دانشگاه تهران


به گزارش مفدا به نقل از  تسنیم، اعتکاف رجبیه از تاریخ دوم تا چهارم اردیبهشت در بسیاری از مساجد جامع کشور برگزار می‌شود. در همین راستا از امروز ششم بهمن زمان ثبت‌نام در این مراسم معنوی مسجد این دانشگاه آغاز شده و علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و شرکت در این مراسم می‌توانند به نشانی http://utmosque.ir مراجعه کنند.
طبق گفته مسئولان برگزاری این مراسم، ظرفیت درنظر گرفته شده برای مراسم امسال، ۵۰۰ نفر است. اولویت حضور در این برنامه، ابتدا با دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران است اما دیگر افراد متقاضی و غیر دانشجوی این دانشگاه نیز می‌توانند جهت شرکت در این برنامه نیز اقدام کنند.

توسط : admin | تاریخ : 1397/11/07 | نظرات

فراخوان فعالیت های بشر دوستانه

قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگری  که تمایل به فعالیت های بشردوستانه و جهادی در حوزه های بهداشت و درمان، فنی و مهندسی، فرهنگی و خدماتی دارند، مشخصات فردی و شماره تماس خود را به شماره مندرج در پروفایل کانالsetad shahed teh @ارسال فرمایند.

توسط : admin | تاریخ : 1398/02/22 | نظرات

در خصوص طرح روی جلد کتاب ششم

📣 دانشجویان و همراهان صمیمی ستاد شاهد و ایثارگر 📣

خواهشمندیم در خصوص طرح روی جلد کتاب ششم مصاحبه با دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر ما را یاری فرمایید.

به عزیزانی که در این خصوص با ما هم قدم شوند و طرح های پیشنهادی خود را برایمان ارسال نمایند، جایزه ی نفیسی اهدا خواهد شد.🌸

توسط : admin | تاریخ : 1398/04/04 | نظرات

در خصوص نام کتاب ششم مصاحبه

دوستان و همراهان ستاد شاهد و ایثارگر 📣📣

خواهشمند است در خصوص نام کتاب جلد ششم مصاحبه با دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر ما را یاری فرمایید.
به  دانشجویانی که بهترین نام ها را برایمان ارسال نمایند جایزه ای تعلق خواهد گرفت.
جلد اول : جهاد امروز
جلد دوم : جهاد علمی
جلد سوم : پدران دیروز، فرزندان امروز
جلد چهارم : تداوم دفاع مقدس
جلد پنجم : درخشش ایثار
جلد ششم :---

توسط : admin | تاریخ : 1398/04/04 | نظرات

پيام مشاور


                                           شماره 209 ، 210، 211 و 212 پيام مشاور منتشر شدند .
                                      جهت دريافت كليه نسخ الكترونيكي پيام مشاور اينجا كليك كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/11/19 | نظرات

نشست صمیمی مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر با رییس مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان

دیدار صمیمی مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر با ریس مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه روز شنبه 13 بهمن در محل مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، در این دیدار دکتر احسان پور محمدیان مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه با اشاره به فعالیت ها و وظایف مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه هدف از این دیدار را هم افزایی بین دو مدیریت دانشگاه و استفاده از ظرفیت های مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان در راستای تربیت پژوهشگران و نخبگان و تولید علم دانستند.ادامه مطلب

توسط : admin | تاریخ : 1397/11/15 | نظرات

بازدید مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه از معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در روز چهارشنبه 10بهمن از معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر، دکتر احسان پورمحمدیان از واحدهای مختلف معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران باز دید و از نزدیک با فعالیت های آموزشی این مرکز آشنا شدند. ادامه مطلب

توسط : admin | تاریخ : 1397/11/16 | نظرات

ستاد شاهد با همکاری جهاد دانشگاهی برگزار می کند

 به گزارش روابط عمومی مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر بر اساس تفاهم نامه منعقده با جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از این پس دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه می توانند از تخفیف 10 تا 20 درصدی ویژه دوره های عمومی و تخصصی ارائه شده توسط جهاد دانشگاهی استفاده کنند.

دکتر احسان پور محمدیان مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در این باره اظهار داشت : دانشجویان محترم می توانند با مراجعه به واحد فرهنگی این معاونت و اخذ معرفی نامه  از مزایای این دوره ها استفاده نمایند.
لازم به ذکر است دانشجویان گرامی برای اطلاع از عناوین و زمان برگزاری دوره های آموزشی به سایت
https://jada.ir  مراجعه فرمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88396098 و یا از طریق کانال تلگرام با خانم عبادتگر تماس حاصل فرمائید.

توسط : admin | تاریخ : 1398/03/28 | نظرات

اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر ورودی مهر 98

اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود، با حضور دکتر حسینی مدیر کل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، دکتر محقق مشاور رئیس دانشگاه و دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید قریشی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و تعدادی از اساتید دانشگاه روز پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۹۸ در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد. لینک خبر

توسط : admin | تاریخ : 1398/07/22 | نظرات

کارگاه های مالکیت فکری

توسط : admin | تاریخ : 1398/09/02 | نظرات

فوری فوری

ازعزیزانی که تمایل دارند در زمینه قرائت قرآن و مجری گری مراسم جشنواره ملی ایثار، با ستاد همکاری نمایند خواهشمندیم هر چه سریعتر با شماره 02188396098 سرکار خانم عبادتگر تماس حاصل فرمایید .
به دانشجویانی که در این امر مهم ما را یاری فرمایند، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

توسط : admin | تاریخ : 1398/10/30 | نظرات

نشست صمیمی ستاد شاهد و ایثارگر با دانشکده مجازی

   
نشست صمیمی ستاد شاهد و ایثارگر با دانشکده مجازی در خصوص همکاری و اعلام گروههای هدف برگزار شد . ادامه مطلب

توسط : admin | تاریخ : 1398/11/02 | نظرات

از دانشجویان برتر علمی و فرهنگی شاهد و ایثارگر منطقه 10 آمایشی تجلیل شد


 مشاهده جزئیات خبر در ادامه مطالب

توسط : admin | تاریخ : 1397/12/14 | نظرات

فراخوان چهارمین جشنواره ملی ایثار


توسط : admin | تاریخ : 1398/09/20 | نظرات

گروه پشتیبانی دانشکده مجازی

دانشجویان گرامی : 
جهت تماس با کارشناسان سامانه نوید لطفا وارد لینک واتس آپ پشتیبانی سامانه نوید شوید:https://chat.whatsapp.com/GkEdZhyuXUs8hmXMMhmgHY

توسط : admin | تاریخ : 1399/01/25 | نظرات

فرايند دفاع از پايان نامه به صورت مجازي

دانشجويان گرامي كه در رشته داروسازي در مرحله دفاع از پايان نامه مي باشند جهت تعين وقت دفاع به ادرس روبرو مراجعه نماييد ادامه مطلب

توسط : Admin | تاریخ : 1399/02/03 | نظرات

سفر زیارتی مشهد مقدس ویژه متاهلین

قابل توجه دانشجویان متاهل شاهد و ایثارگر
ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در راستای ارج نهادن به امر مقدس ازدواج و ترغیب دانشجویان به این امر الهی، سفر زیارتی مشهد مقدس، با تسهیلات ویژه برای دانشجویان متاهل  برگزار می کند. ادامه مطلب

توسط : admin | تاریخ : 1398/10/21 | نظرات

انتصاب دکتر عبدالرحمن رستمیان به عنوان دبیر ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه

 دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دکتر عبدالرحمن رستمیان را با حفظ سمت به عنوان مشاور امور ايثارگران و دبير ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر مصطفی محقق قدردانی کرد. ادامه مطلب

توسط : admin | تاریخ : 1399/01/24 | نظرات

اخبار و اطلاعیه ها

 

توسط : admin | تاریخ : 1399/02/23 | نظرات

برگزاری مسابقات آنلاین طناب زنی

اداره گسترش ورزشهای همگانی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد یک دوره مسابقات آنلاین طناب زنی جفت ساده ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران در روزهای دوشنبه 30 ام و سه شنبه 31 تیر ماه برگزار کند.
دانشجویان علاقمند می توانند برای ثبت نام در مسابقات طناب زنی آنلاین تا
چهارشنبه 25 تیر ماه اقدام کنند.
بازیکنان شرکت کننده موظف هستند در هنگام ثبت نام، نام و نام خانوادگی، شماره تماس و تصویر کارت دانشجویی خود را به ایمیل مدیریت تربیت بدنی به نشانی
vsca-varzesh@tums.ac.ir ارسال کنند.
برای اطلاع از نحوه برگزاری مسابقات طناب زنی آنلاین، اینجا
کلیک کنید.

توسط : admin | تاریخ : 1399/04/17 | نظرات

چهارمین جلسه پروپزال نویسی

چهارمین جلسه پرپوزال نویسی سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳۰ :۱۹ تا ۳۰ :۲۰ به صورت مجازی برگزار می شود  http://issar.tums.ac.ir
 

توسط : admin | تاریخ : 1399/06/04 | نظرات

مصوبات سی و یکمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا

توسط : admin | تاریخ : 1399/06/11 | نظرات

مصاحبه جناب دکتر رستمیان معاون محترم فرهنگی دانشگاه

معاون فرهنگی دانشگاه در سالروز جهانی نیکوکاری و در گفت وگو با مستندسازان مسئولیت پذیری اجتماعی گفت: اولویت دانشگاه سازمان های مردم نهاد مرتبط با نظام سلامت هستند. باید یک خود ارزیابی کنیم از اینکه آیا بسترهای مشارکت های سازمان یافته مردمی را در نظر گرفته ایم تا ارتقای سلامت مردم را داشته باشیم.https://pr.tums.ac.ir/

توسط : admin | تاریخ : 1399/06/17 | نظرات

پنجمین جلسه پرپوزال نویسی 18 شهریور

پنجمین جلسه پرپوزال نویسی سه شنبه ۱۸ شهریور۱۳۹۹ ساعت ۱۸ تا ۱۹ به صورت مجاز برگزار می شود .

توسط : admin | تاریخ : 1399/06/18 | نظرات
کارگاه های آموزشی انلاین رایگان ویژه دانشجویان دانشگاه های کشور

ثبت نام و شرکت از طریق لینک زیر:

اطلاعیه مسابقه خوانش کتاب گلستان یازدهم

توجه توجه
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی و ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگردانشگاه، مسابقه خوانش کتاب گلستان یازدهم روایت زندگی سردار شهید علی چیت سازیان ویژه دانشجویان برگزار می شود.
زمان ثبت نام: 99/06/31 لغایت 99/07/07
  enlightenedمسابقه در دوبخش: سوالات تستی و خلاصه نویسی برگزار می شود.هر دانشجو فقط در یکی از دوبخش می تواند شرکت کند.
 
  enlightenedبه منظور امکان دسترسی بیشتربه متن، امکان تهیه فایل pdf، فایل صوتی و نسخه کاغذی پیش بینی شده است که با انتخاب آن در فرم ثبت نام با تخفیف ویژه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
 enlightenedتاریخ آزمون و ارسال خلاصه نویسی از طریق پیام رسان به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
  enlightenedنحوه آزمون بصورت آنلاین و تستی برگزار خواهد شد.
  enlightenedدرپایان به برترین امتیازات جوایز ارزنده اهدا خواهد شد.
جهت ثبت نام فرم زیرno را تکمیل و submit را انتخاب نمایید.
mailفرم ثبت نامmail

 

توسط : admin | تاریخ : 1399/06/23 | نظرات

هفتمین جلسه پرپوزال نویسی سه شنبه اول مهر

هفتمین جلسه پرپوزال نویسی امروز سه شنبه اول مهر۱۳۹۹ ساعت  20 الی 21 به صورت مجازی برگزار می شود .

ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس
بدينوسيله دعوت مي شود در هفتمين جلسه وبينار راهنمايي نوشتن پروپوزال پژوهشي كه  امروز سه شنبه از ساعت 20الي21 برگزار مي گردد شركت فرماييد براي حضور در كارگاه روي  لينك  كليك كنيد و از گزينه ميهمان وارد شويد skyroom.online/ch/virtualtums/issargaran 

توسط : admin | تاریخ : 1399/06/23 | نظرات
کارگاه آنلاین روانشناختی مرکز مشاوره
 
مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان سومین کارگاه روانشناختی را با عنوان «بیداری خویشتن» ویژه دانشجویان و دانشگاهیان علوم پزشکی تهران و در فضای اسکای روم برگزار می کند.
زمان: روز سه شنبه 15 مهر 99
به نشانی vsca.tums.ac.ir/tc  از ساعت 17 تا 19
برای دریافت پوستر کارگاه بیداری خویشتن، اینجا کلیک کنید.
سومین جشنواره دانشجویی توسعه آموزش
 ✅ لینک اصلی: (پلتفرم Sky room) ✅ لینک پشتیبان: (نرم افزار Adobe connect)
پس از کلیک بر روی لینک جشنواره، با درج نام و نام خانوادگی به عنوان میهمان وارد شوید.برنامه زمانبندی را میتوانید با کلیک در اینجا مشاهده نمایید.
برگزاری مسابقه بهترین پیشنهاد
ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر در نظر دارد
در این مسابقه به بهترین و موثرترین نظرات و پیشنهادات شما دانشجویان گرامی در خصوص برگزاری اردوی توجیهی جدیدالورودهای امسال بصورت مجازی جوایز ارزنده ای اهدا نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 لینک کانال ما در تلگرام : 
مسابقه ارسال محتوی
فراخوان شرکت در چالش اصلاح سبک زندگی خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران
فراخوان شرکت در چالش اصلاح سبک زندگی خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران/تقدیر از سبک زندگی برتر
علاقمندان می توانند تا تاریخ ۲۶ آذر ماه 99 از طریق لینک https://vsca.tums.ac.ir/lifestyle اقدام به ثبت نام کنند .
دورهمی مجازی شب یلدا

این ویژه برنامه روز شنبه 29 آذر 99 از ساعت 19 تا 21 برگزار و بصورت آنلاین در فضای مجازی قابل مشاهده و همراهی است.
علاقه مندان به مشاهده این ویژه برنامه می توانند در تاریخ و ساعت تعیین شده به آدرس vsca.tums.ac.ir/tv مراجعه کنند.
کارگاه مجازی سبک زندگی سلامت محور از دیدگاه طب سنتی
سبک زندگی سلامت محور از دیدگاه طب سنتی  مدرس: سرکارخانم دکتر نسرین بعیری "متخصص طب سنتی"
زمان: یکشنبه ها
از ۱۶ آذر بمدت ۳ جلسه
ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰
لینک ورود به کارگاه:
https://www.skyroom.online/ch/virtualtums/basij