اطلاعیه جهت شرکت در فراخوان طراحی آرم سایت مجازی ستاد شاهد

                                                 دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر                                                                 
با سلام
از آنجا که ستاد شاهد دانشگاه درصدد طراحی آرم اختصاصی جهت سایت مجازی خود میباشد بدینوسیله از کلیه دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر که مایل به شرکت در این طرح میباشند دعوت بعمل میاورد تا طرحهای پیشنهادی خود را  در قالب فرم ذیل به گونه ای که  بیانگر مفهوم ایثار و شهادت و علم درعرصه دانشگاه باشد را حداکثر تا پایان دیماه 92 از طریق سایت ستاد شاهد (سامانه ارتباط با ما) به این ستاد ارسال نمایند. بدیهی است به طرح برگزیده جایزه ای به رسم یادبود اهدا میگردد.                    
مدیریت اموردانشجویان شاهد و ایثارگر

 

توسط : admin | تاریخ : 1392/09/26 | نظرات

اطلاعیه تسهیلات ستادشاهد جهت شرکت در کلاس زبان انگلیسی

دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
با سلام،
به اطلاع میرساند در صورت تمایل به تقویت زبان انگلیسی میتوانید با هماهنگی گروه زبان دانشگاه (جناب آقای کندی) اقدام به ثبت نام در آموزشگاههای بخش خصوصی نموده وبا ارائه گواهی قبولی به ستاد شاهد(جناب آقای تکلو)50% هزینه ثبت نام را دریافت نمایید .
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1391/07/16 | نظرات

اطلاعیه اردوی زیارتی فرهنگی مشهد مقدس

   دانشجویان  عزیز شاهد و ایثارگر

                           ازآنجا که  مدیریت دانشجویان شاهد و ایثارگر طبق روال سالهای گذشته اقدام به برگزاری اردوی زیارتی، فرهنگی مشهدمقدس از تاریخ 29/11/92الی 2/12/92ویژه خواهران و از تاریخ 6/12/92الی 9/12/92 ویژه برادران نموده است بدینوسیله از دانشجویان  علاقمند به شرکت در این اردو  درخواست میگردد جهت ثبت نام تا پایان وقت اداری 7/11/92 به دفتر مرکزی ستاد (جناب آقای تکلو) مراجعه نموده وبا پرداخت مبلغ 300000ریال(مبلغ ذکر شده قابل استرداد نمیباشد) اقدام به ثبت نام  نمایند. لازم به ذکر است در صورت استقبال بیش از ظرفیت، اولویت با دانشجویانی است  که  تاکنون توسط  این مدیریت به مشهد مقدس مشرف نشده  ویا زودتر اقدام به ثبت نام نموده اند.یادآور میشود با توجه به دانشجویی بودن این اردو،امکانات و شرایط تابع مقررات دانشجویی خواهد بود.

همچنین به همراه داشتن لوازم شخصی ، لباس گرم و وسایل شنا  توصیه میگردد.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 81633474 تماس بگیرید

                 

توسط : admin | تاریخ : 1392/10/25 | نظرات

مسابقه کتابخوانی

   دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در نظر دارد مسابقه کتابخوانی کتاب مطلع مهر را بین دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر برگزار نماید.جهت آشنایی بیشتر با کتاب فوق  و چگونگی شرکت در  مسابقه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/10/25 | نظرات

زمان و مکان برگزاری مسابقه کتابخوانی مطلع مهر

دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر
با توجه به برگزاری مسابقه کتابخوانی مطلع مهر در روز چهارشنبه مورخه 14/12/92 در محل دانشکده قدیم دندانپزشکی به اطلاع شرکت کنندگان محترم میرساند آزمون به صورت چهار گزینه ای  و راس ساعت 2 در کلاس شماره 4 طبقه دوم این دانشکده برگزار میگردد . لذا  خواهشمند است حداقل یک ربع قبل از زمان شروع آزمون به محل مورد نظر مراجعه نمائید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 81633474 تماس بگیرید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/12/12 | نظرات

پاسخنامه مسابقه مطلع مهر

دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر
 ضمن تشکر و قدر دانی از حضور شما جهت شرکت در مسابقه کتابخوانی ،خواهشمندیم جهت دریافت پاسخنامه مسابقه کتابخوانی مطلع مهر  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/12/17 | نظرات

مسابقه ادبی وصف شهید

به مناسبت فرارسیدن سی و چهارمین سالروز فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در 22 اسفند 1358 ،اداره کل آموزش عالی معاونت فرهنگی این بنیاد نخستین فراخوان مسابقه ادبی را با موضوع وصف شهید و با رویکردی بر مضامین ترویج فرهنگی ایثار و شهادت در دانشگاهها، موسسات و مراکز آموزش عالی برگزار مینماید . جهت اطلاع از محورها و موضوعات فراخوان ،شرایط آثار و جوایز  به ادامه مطلب  مراجعه نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/12/05 | نظرات
اطلاعیه کلاسهای تندخوانی و تقویت حافظه
دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در راستای ارتقاء و تقویت بنیه علمی دانشجویان  اقدام به برگزاری دوره منحصر به فرد کلاسهای تندخوانی و تقویت حافظه نموده است جهت اطلاع از چگونگی شرکت در این کلاسها و نحوه ثبت نام به ادامه مطلب مراجعه نمائید.
روز شهدا
دانشجوی گرامی
ضمن گرامیداشت روز 22 اسفند ،روز شهدا توجه شما را به مقاله زیر  در مورد شهادت و شهادت طلبی معطوف میداریم.

زمان شرکت در مسابقه ادبی وصف شهید تمدید شد

به مناسبت فرارسیدن سی و چهارمین سالروز فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در 22 اسفند 1358 ،اداره کل آموزش عالی معاونت فرهنگی این بنیاد نخستین فراخوان مسابقه ادبی را با موضوع وصف شهید و با رویکردی بر مضامین ترویج فرهنگی ایثار و شهادت در دانشگاهها، موسسات و مراکز آموزش عالی برگزار مینماید . جهت اطلاع از محورها و موضوعات فراخوان ،شرایط آثار و جوایز  به ادامه مطلب  مراجعه نمایید.

توسط : admin | تاریخ : 1392/12/21 | نظرات
روز معلم مبارک
تعليم و تعلم از شئون الهي است و خداوند  اين موهبت را به پيامبران و اولياي پاک خويش ارزاني کرده است تا مسير هدايت را به بشر بياموزند و چنين شد که تعليم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرينش  درآمد.
انسان نيز با پذيرش اين مسئوليت  نام خويش را در اين گروه و در قالب واژه مقدس  معلم ثبت کرده است. معلم  ايمان را بر لوح جان و ضميرهاي پاک حک مي کند و نداي فطرت را به گوش همه مي رساند. همچنين سياهي جهل را از دل ها مي زدايد و زلال دانايي را در روان بشر جاري مي سازد....ادامه مطلب
حلول ماه مبارک رجب گرامی باد

ماه رجب هفتمین ماه از ماههای قمری، ماهی بسیار شریف و از ماههای حرام است. رجب نام نهری است در بهشت که از عسل شیرین‌تر و از شیر سفیدتر است و هر کس در این ماه روزه دارد، از آن نهر آب می نوشد. به ماه رجب، رحب الأصب، یعنی ماه ریزش رحمت خداوند بر مردم نیز می‌گویند.

پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم فرمود:«ماه رجب برای امت من «ماه استغفار» است. رجب ماه خدا و ماه شعبان ماه من و ماه رمضان ماه امت من است. کسی که یک روز از ماه رجب را روزه گیرد، مستوجب خشنودی خداوند گردد، غضب الهی از او دور می‌گردد و دری از درهای جهنم به روی او بسته می‌شود.»

در حدیث دیگری آمده است که هر کس سه روز آن را روزه دارد بهشت بر او واجب گردد.

در ماه رجب دعاها و اعمال خاصی وارد است که مهمترین آنها « اعمال ایام البیض » (13 تا 15 ماه) و اعمال ام داوود و برنامه اعتکاف است.

این اعمال در کتاب شریف مفاتیح الجنان محدث قمی گردآوری شده است.

حوادث تاریخی و مذهبی بسیاری در ماه رجب روی داده است که در زیر به آن اشاره می‌شود:

ولادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام در سال 57، امام محمد تقی علیه السلام در سال 195، میلاد امام علی علیه السلام در کعبه، مبعث پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله وسلم، شهادت امام موسی بن جعفر علیه السلام در سال 182 و شهادت امام علی النقی علیه السلام در سال 254، وفات ابراهیم فرزند پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم در سال دهم هجرت، وفات ابوطالب علیه السلام در سال دهم بعثت، رحلت حضرت زینب

فراخوان جهت بازدید از غرفه معاونت فرهنگی در نمایشگاه کتاب تهران

دانشجوی محترم شاهد و ایثارگر
با عنایت به برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، معاونت فرهنگی و امور اجتماعی تهران بزرگ به منظور معرفی آثار علمی و فرهنگی جامعه شاهد و ایثارگر و نیز تبیین خدمات بنیاد در حوزه های مختلف در قالب غرفه اختصاصی در این نمایشگاه شرکت مینماید . لذا از جنابعالی دعوت میگردد جهت باز دید از این غرفه  در نمایشگاه کتاب مصلای تهران به سالن چشم انداز مراجعه نمائید.

قابل توجه دانشجویان برتر علمی و پژوهشی شاهد و ایثارگر
دانشجوی محترم شاهد و ایثارگر
نظر به برگزاری گردهمایی دانشجویان برتر علمی و پژوهشی شاهد وایثارگر دانشگاههای علوم پزشکی کشور در سوم خرداد ماه سال جاری، خواهشمند است جهت اطلاع از ملاک انتخاب دانشجویان برتر ، نحوه ثبت نام و مکان برگزاری همایش به ادامه مطلب مراجعه نمائید.
سومین همایش بزرگ ایثارگران

 دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر

به مناسبت عید سعیدمبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و سالروزآزادی خرمشهر، از خانواده بزرگ  دانشجویان محترم  شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی تهران دعوت بعمل می آید تا درمراسم  جشنی که به این منظور برگزار میشود، شرکت نمایند. همچنین به منظور تکریم و احترام بهینه از شما عزیزان خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در این جشن نام ، نام خانوادگی ورشته تحصیلی خودرا حداکثر تا تاریخ 31/2/1393 به شماره  30007650001937  پیامک کنید.

زمان: دوشنبه  مورخه 5/3/1393  از ساعت 20:30 الی 23
مکان: آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی

مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

مراسم تقديراز 104 دانشجوي برتر علمي -پژوهشي شاهد و ايثارگر دانشگاه توسط وزير محترم بهداشت

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/19 | نظرات

حلول ماه شعبان مبارک

شعبان ماه بسیار شریفى است و به حضرت سید انبیاء صَلَّى اللهِ عَلِیهِ وَ آله منسوب است و آن حضرت این ماه را روزه مى‌گرفت و به ماه رمضان وصل مى‌كرد و مى‌فرمود شعبان، ماه من است هر كه یك روز از ماه مرا روزه بگیرد بهشت برای او واجب می‌شود و از حضرت صادق علیه السلام روایت شده است كه چون ماه شعبان فرا می‌رسید امام زین العابدین علیه السلام اصحاب خود را جمع مى‌نمود و مى‌فرمود اى اصحاب من مى‌دانید این چه ماهى است؟
این ماه شعبان است و حضرت رسول صلى الله علیه و آله مى‌فرمود شعبان ماه من است پس در این ماه براى جلب محبت پیغمبر خود و براى تقرّب به سوى پروردگار خود روزه بدارید. به حقّ آن خدایى كه جان علىّ بن الحسین به دست قدرت اوست سوگند یاد مى‌كنم كه از پدرم حسین بن على علیهماالسلام شنیدم كه فرمود شنیدم از امیرالمؤمنین علیه السلام كه هر كه روزه بگیرد در ماه شعبان براى جلب محبّت پیغمبر خدا و تقرّب به سوى خدا؛ خداوند او را دوست می‌دارد و در روز قیامت كرامت خود را نصیب او می‌گرداند و بهشت را براى او واجب می‌کند.

 

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/10 | نظرات

نمودار درصد دانشجويان شاهد و ايثارگر معدل الف نيمسال اول 93-92 به تفكيك دانشكده

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/21 | نظرات

اطلاعيه در خصوص جشنواره دانشجويي ابن سينا

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
با توجه به برگزاري سالانه جشنواره دانشجويي ابن سينا در ابعاد آموزشي، پژوهشي، كيفيت خدمات سلامت، قرآن و عترت، هنري ، اجتماعي، ورزشي و جامع دانشجوي نمونه  در سطوح دانشجويي و احتمال بالاي برگزيده شدن  در اين جشنواره ، مشاركت فعالانه در ابعاد مختلف اين جشنواره و بهره مندي از جوايز ارزشمند آن  به شما عزيزان توصيه ميگردد.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/28 | نظرات

اطلاعيه مهم در خصوص تشكيل بانك اطلاعاتي در زمينه هاي علمي، فرهنگي...

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
از آنجا كه بنياد شهيد و امور ايثارگران تهران بزرگ در صدد تهيه بانك اطلاعاتي از دانشجويان شاهد و ايثارگر ميباشد، لذا مقتضي است دانشجوياني كه در زمينه هاي
علمي ،آموزشي ، فرهنگي،ورزشي و علوم قرآني فعاليت دارند جهت اطلاعات بيشتر و ثبت نام با شماره تلفن 81633487 سركار خانم خرم تماس حاصل نمايند.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/31 | نظرات

برگزاري مرحله كشوري مسابقات كتابخواني

  دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر

با توجه به برگزاري  همزمان مرحله کشوری مسابقه کتابخوانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۳ مرداد ماه سال جاری درتمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ، مقتضي است داوطلبان  جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمايند.لازم به ذكر است برگزیدگان و نفرات برتر مرحله کشوری در مسابقه کتابخوانی برای رتبه‌بندی، در مرحله حضوری پیدا می کنند و در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به رقابت خواهند پرداخت.

توسط : admin | تاریخ : 1393/04/24 | نظرات

دومین کنگره سراسری شعردانشجویی و ادبیات پایداری، بزم ازلی

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
به مناسبت فرا رسيدن هفته دولت ،بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اصفهان با همكاري دانشگاه شهيد آيت  الله اشرفي اصفهان ، دومین کنگره سراسری شعردانشجویی و ادبیات پایداری تحت عنوان بزم ازلی را برگزار ميكند.  جهت اطلاع از محورهاي كنگره و مهلت ارسال آثار به ادامه مطلب مراجعه نماييد

 

توسط : admin | تاریخ : 1393/07/01 | نظرات

فراخوان اداره هنري و ادبي بنياد شهيد و امور ايثارگران جهت شركت در جشنواره هنري

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
از انجا  كه اين جشنواره در راستاي ايجاد انگيزه و رقابت سالم ميان هنرمندان شاهد و ايثارگر و به منظور شناسايي استعدادها و سطح بندي مخاطبان و شناسايي چهره هاي برتر برگزار ميشود ،خواهشمند است   در صورت تمايل به شركت در اين جشنواره و نحوه ارسال آثار به ادامه مطلب مراجعه نماييد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/07/26 | نظرات

برگزاري كارگاههاي آموزشي -پژوهشي توسط مركز دانش پژوهان بنياد شهيد

دانشجوي محترم
با توجه به برگزاري كارگاههاي  زبان عمومي (آمادگي تافل) و روش تحقيق مقاله نويسي وآمار توسط مركز دانش پژوهان بنياد شهيد مقتضي است جهت ثبت نام يا كسب اطلاعات بيشتر با شماره 88341890 تماس بگيريد.لازم به ذكر است هزينه شركت درهر  دوره 1500000 ريال  و مدت برگزاري دوره ها چهار ماه ميباشد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/08/03 | نظرات

اطلاعيه جهت شركت در كوه گشت يك روزه آبشار تهران

كوه گشت يك روزه آبشار تهران

برنامه كوه گشت آبشار تهران با حضور اساتيد،دانشجويان و كاركنان ايثارگر دانشگاه و خانواده هايشان در روز جمعه 14 آذرماه راس ساعت 8 صبح از محل دانشكده پرستاري و مامائي- واقع در ضلع شرقي ميدان توحيد خ دكتر ميرخاني به سمت آبشار تهران انجام خواهد شد و پس از طي مسير و اجراي برنامه هاي تفريحي متنوع و پذيرائي صبحانه و ناهار در ساعت 16 مراجعت خواهند نمود.
در صورت تمايل به شركت در برنامه فوق حداكثر تا تاريخ 11 آذرماه به دفتر ستاد شاهد آقاي تكلو مراجعه و ثبت نام نمائيد.هنگام ثبت نام به ازاي هر نفر پنج هزارتومان دريافت خواهد شد كه در صورت شركت در برنامه فوق، كل مبلغ مسترد خواهد شد. يادآوري مي نمايد لباس گرم و مناسب همراه داشته باشيد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/09/08 | نظرات

اطلاعيه در خصوص جشنواره دانشجويي ابن سينا

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
با توجه به برگزاري سالانه جشنواره دانشجويي ابن سينا در ابعاد آموزشي، پژوهشي، كيفيت خدمات سلامت، قرآن و عترت، هنري ، اجتماعي، ورزشي و جامع دانشجوي نمونه  در سطوح دانشجويي و احتمال بالاي برگزيده شدن  در اين جشنواره ، مشاركت فعالانه در ابعاد مختلف اين جشنواره و بهره مندي از جوايز ارزشمند آن  به شما عزيزان توصيه ميگردد.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر
                                                                                                                                                                                                                                  ادامه مطلب

توسط : admin | تاریخ : 1393/03/28 | نظرات

فراخوان جهت شركت در كنگره سراسري شهداي دانشجو و طلبه

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
در راستاي زنده نگه داشتن یاد و نام شهیدان  انقلاب اسلامی و حفظ آثار  آنها، تجلیل ، تکریم صیانت و حمایت از خانواده های معظم شاهد و درونی کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و به ویژه در بین جوانان، بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان اقدام به برگزاري كنگره سراسري شهداي دانشجو و طلبه در آبان ماه  سالجاري نموده است. جهت دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص محور آثار،نحوه ارسال آثار و جوايز نفيس آن به ادامه مطلب مراجعه نماييد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/04/23 | نظرات

فرم ثبت مراجعات دانشجويان شاهد و ايثارگرويژه اساتيد محترم مشاور

اساتيد مشاور محترم دانشجويان شاهد و ايثارگر
با سلام و احترام،

نظر به لزوم ارتقاء و دريافت بازخورد طرح استاد مشاور ويژه دانشجويان شاهد و ايثارگر، خواهشمند است  پس از دريافت  فرم ثبت مراجعات دانشجويان  مربوط به  نيمسال دوم سال تحصيلي  93-92،آنرا  حداكثر تا تاريخ 93/5/31 تكميل نموده و از طريق شماره فكس 81633473 و يا آدرس الكترونيكي m-khorram@farabi.tums.ac.ir به اين مديريت ارسال نمائيد.
همچنين خواهشمند است جهت ارتباط آسانتر از طريق آدرس الكترونيكي با شما عزيزان ،پس از ورود به سايت به قسمت انتهايي صفحه بخش ارتباط با ما ،مراجعه كرده و آدرس پست الكترونيكي و مشخصات خود را ارسال نمائيد.
پيشاپيش از همكاري صميمانه شما سپاسگزاري ميگردد.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه

توسط : admin | تاریخ : 1393/05/13 | نظرات

اطلاعيه اردوي زيارتي فرهنگي مشهد مقدس

  دانشجويان عزيز شاهد و ايثارگر
سلام عليكم
  مديريت دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه در نظر دارد همچون سالهاي گذشته اردوي زيارتي مشهد مقدس را در دو گروه خواهران و برادران برگزار نمايد.
 علاقمندان به شركت در اين اردو جهت ثبت نام تا پايان وقت اداري 1393/10/27 فرصت دارند تا به دفتر مركزي (آقاي تكلو) مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ سي هزار تومان(اين مبلغ قابل استرداد نميباشد) اقدام به ثبت نام نمايند.
 يادآوري مينمايد، در صورت استقبال بيش از ظرفيت ، اولويت با دانشجوياني است كه تا كنون توسط اين مديريت به مشهد مقدس مشرف نشده اند و يا زودتر ثبت نام نموده اند.
اردوي برادران از تاريخ 1393/11/28 الي 1393/12/1
اردوي خواهران از تاريخ 1393/12/5الي 1393/12/8

نكات مهم : 1- شرايط حاكم بر اردو تابع مقررات دانشجوئي است
                  2-همراه داشتن لوازم شخصي ،لباس گرم و وسايل شنا توصيه ميگردد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 81633464 تماس بگيريد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/10/21 | نظرات

برگزاري اردوي يك روزه دانشجويان جديد الورود شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1393/07/19 | نظرات

برگزاري كارگاههاي آموزشي -پژوهشي توسط مركز دانش پژوهان بنياد شهيد

دانشجوي محترم
با توجه به برگزاري كارگاههاي  زبان عمومي (آمادگي تافل) و روش تحقيق مقاله نويسي وآمار توسط مركز دانش پژوهان بنياد شهيد مقتضي است جهت ثبت نام يا كسب اطلاعات بيشتر با شماره 88341890 تماس بگيريد.لازم به ذكر است هزينه شركت درهر  دوره 1500000 ريال  و مدت برگزاري دوره ها چهار ماه ميباشد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/08/03 | نظرات

فراخوان جهت حضور فعال در جشنواره دانشجويي

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
با توجه به برگزاري  اولين جشنواره دانشجويي در تاريخ شانزدهم آذر ماه سال جاري ضمن دعوت از شما دانشجوي محترم جهت حضور فعال در اين جشنواره و بازديد از غرفه ها ،خواهشمند است در صورت تمايل به همكاري با اين ستاد جهت اداره غرفه اختصاصي ستاد شاهد و ايثارگر و يا ارائه طرحها و نظراتي جهت تجليل از مقام شامخ خانواده معظم شهدا و ايثارگران در قالب عكس ، خاطره، آثاردستي از وسايل جنگي،دلنوشته ها و انتقال فرهنگ ايثار و شهادت تا پايان وقت اداري 12/9/93 با شماره زير تماس بگيريد.
ضمنا چنانچه داراي توانمندي خاص و يا رتبه در زمينه هاي فرهنگي ،ورزشي،پژوهشي،قرآني و علمي هستيد و تمايل داريد معرفي شويد ميتوانيد شرح مختصري از رزومه خود را همراه با عكس در اختيار ستاد شاهد قرار دهيد تا مورد استفاده قرار گيرد.
81633474 خانم عبدالكريمي كارشناس امور فرهنگي دفتر مركزي ستاد

توسط : admin | تاریخ : 1393/09/03 | نظرات

اطلاعيه مهم در خصوص عدم برگزاري ترم تابستانه دانشجويان شاهد و ايثارگر

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر

پيرو اظهارات جناب اقاي دكتر رحيمي ،مديركل محترم امور دانشجويان شاهد و ايثارگر وزارت بهداشت در نشست دبيران ستادهاي شاهد و ايثارگر دانشگاههاي علوم پزشكي سراسر كشور مورخه 93/8/30 به اطلاع ميرساند از اين پس ترم تابستانه متمركز دانشجويان شاهد و ايثارگر برگزار نخواهد شد. لذا لازم است دانشجويان عزيز از هم اكنون به گونه اي برنامه ريزي نمايند كه جهت شركت در امتحانات جامع بيش از يك درس عمومي نداشته باشند.
مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1393/09/08 | نظرات

اطلاعيه اردوي زيارتي فرهنگي مشهد مقدس

  دانشجويان عزيز شاهد و ايثارگر
سلام عليكم
  مديريت دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه در نظر دارد همچون سالهاي گذشته اردوي زيارتي مشهد مقدس را در دو گروه خواهران و برادران برگزار نمايد.
 علاقمندان به شركت در اين اردو جهت ثبت نام تا پايان وقت اداري 1393/10/27 فرصت دارند تا به دفتر مركزي (آقاي تكلو) مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ سي هزار تومان(اين مبلغ قابل استرداد نميباشد) اقدام به ثبت نام نمايند.
 يادآوري مينمايد، در صورت استقبال بيش از ظرفيت ، اولويت با دانشجوياني است كه تا كنون توسط اين مديريت به مشهد مقدس مشرف نشده اند و يا زودتر ثبت نام نموده اند.
اردوي برادران از تاريخ 1393/11/28 الي 1393/12/1
اردوي خواهران از تاريخ 1393/12/5الي 1393/12/8

نكات مهم : 1- شرايط حاكم بر اردو تابع مقررات دانشجوئي است
                  2-همراه داشتن لوازم شخصي ،لباس گرم و وسايل شنا توصيه ميگردد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 81633464 تماس بگيريد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/10/21 | نظرات

تسهيلات استفاده از فضاي استخر شهيد توكلي

دانشجويان محترم شاهد و ايثارگر
با توجه به اختصاص سانس ويژه جهت استفاده از فضاي استخر شهيد توكلي ، خواهشمند است در صورت تمايل به استفاده از اين فضا در زمانهاي تعين شده حداكثر تا تا پايان وقت اداري 15/2/94، جهت ثبت نام با شماره تلفن 81633474 سركار خانم عبدالكريمي تماس  بگيريد.
روزهاي شنبه و دوشنبه هر هفته از ساعت 14 الي 15/15(ويژه آقايان)
روزهاي پنج شنبه هر هفته از ساعت 14 الي 15/15 (ويژه بانوان)

توسط : admin | تاریخ : 1393/11/18 | نظرات

اردوي فرهنگي، زيارتي مشهد ويژه دانشجويان شاهد برگزار شد

به همت مديريت ستاد شاهد اردوي فرهنگي زيارتي مشهد مقدس در دو گروه خواهران و برادران برگزار گرديد.جهت اطلاع بيشتر اينجا كليك كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/12/20 | نظرات

كوهگشت يك روزه روستاي آهار ويژه خواهران

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
به مناسبت  گرامي داشت اعياد شعبانيه  و سالگرد آزادي خرمشهر مديريت ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر اقدام به برگزاري كوهگشت يك روزه ويژه خواهران از روستاي آهار نموده است . جهت اطلاع بيشتر و ثبت نام به اينجا مراجعه كنيد

توسط : admin | تاریخ : 1394/02/27 | نظرات

اطلاعيه چهارمين همايش بزرگ ايثارگران دانشگاه

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر

با توجه به برگزاري چهارمين همايش بزرگ تجليل از ايثارگران به مناسبت اعياد شعبانيه،روز جانباز و سي و سومين سالگرد آزادي خرمشهر ،در صورت تمايل به شركت در اين جشن بزرگ به منظور حفظ كرامت شركت كنندگان لازم است نام و نام خانوادگي خود و افراد خانواده (پدر ،مادر،همسرو فرزند )خود را تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه 94/2/30 به شماره 30007650001937   پيامك كنيد و يا با شماره 81633464 جناب آقاي تكلو تماس حاصل نمائيد.
زمان : يك شنبه سوم خرداد ماه سال 94 از ساعت 20:30 تا 23
مكان :بلوار كشاورز تقاطع  خ قدس آمفي تئاتر سازمان مركزي دانشگاه


توسط : admin | تاریخ : 1394/02/29 | نظرات

اطلاعيه ترم تابستان 95

دانشجوي گرامي شاهد و ايثارگر
با پيگيريهاي مدير كل محترم شاهد و ايثارگر ترم تابستان 95 ويژه دانشجويان شاهد و ايثارگر در دانشگاه البرز برگزار مي گردد.
جهت اطلاع از فرايندثبت نام در ترم مذكور به اينجا مراجعه كنيد.
ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1394/03/12 | نظرات

مسابقه كتابخواني تفسير سوره قدر

معاونت فرهنگی دانشگاه در نظر دارد به مناسبت ماه پر برکت رمضان، مسابقۀ کتابخوانی "تفسیر سورۀ قدر"  را، ویژه اعضاء محترم هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار نماید.جهت اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد.
راهنماي ورود به سيستم

توسط : admin | تاریخ : 1395/04/01 | نظرات

اطلاعيه تسهيلات خريد كتاب

مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه با هدف بستر سازي ارتقاء وضعيت تحصيلي دانشجويان شاهد و ايثارگر و امكان دسترسي بيشتر ايشان به متون علمي، با تعدادي از ناشرين كتب دانشگاهي تفاهم نامه اي را تنظيم نموده تا دانشجويان عزيز بتوانند با تسهيلات ويژه اي كتب مورد نظر خود را خريداري نمايند.جهت اطلاع بيشتر اينجا كليك كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1395/04/01 | نظرات

اطلاعيه مهم در خصوص استفاده از خدمات آموزشي موسسه دندانپزشكي ماهان

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
در راستاي مذاكرات انجام شده ستاد شاهد و ايثارگر وزارتخانه، موسسه دندانپزشكي ماهان در نظر دارد تمامي خدمات آموزشي خود را با شرايط ويژه به مخاطبان  ارائه نمايد. جهت اطلاع از چگونگي اين خدمات و تسهيلات ويژه جهت دانشجويان شاهد و ايثارگر اينجا كليك كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1394/08/04 | نظرات

اطلاعيه وام دانشجويي بنياد علوي

دانشجوي محترم شاهد و ايثارگر
بنياد علوي با هماهنگي صندوق رفاه دانشجويان ،در نظر دارد به دانشجويان شاغل به تحصيل با شرايط ويژه وام تحصيلي پرداخت نمايد.جهت كسب اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد

مديريت ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر

توسط : admin | تاریخ : 1394/09/23 | نظرات

برگزاري كارگاه هاي آموزشي

مركز مشاوره دانشگاه تهران جهت بالا بردن سطح توانمندي عمومي دانشجويان اقدام به برگزاري کارگاه‌های آموزشي  نموده است. جهت اطلاع بيشتر و ثبت نام اينجا را كليك كنيد

توسط : admin | تاریخ : 1394/11/05 | نظرات

مسابقه كتابخواني

دانشجويان عزيز شاهد و ايثارگر
به مناسبت سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ،مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر در نظر دارد مسابقه كتابخواني كتاب"مطلع مهر" را بين دانشجويان عزيز برگزار نمايد.جهت آشنايي بيشتر با كتاب فوق و چگونگي شركت در مسابقه به ادامه مطلب مراجعه نمائيد.

توسط : admin | تاریخ : 1394/11/18 | نظرات

اردوي فرهنگي زيارتي مشهد مقدس 94


دانشجوی عزیز شاهد و ایثارگر
با سلام،
مدیریت دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در نظر دارد همچون سالهای گذشته اردوی زیارتی مشهد مقدس را در دوگروه "خواهران" و" برادران" برگزار نماید.
جهت اطلاعات بيشتر به اينجا مراجعه كنيد.

توسط : admin | تاریخ : 1394/10/15 | نظرات