برگزاری اولین نشست کارگروه دانشجویان نخبه دانشگاه در ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر

برگزاری اولین نشست کارگروه دانشجویان نخبه دانشگاه در ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر

به‌ منظور شناسایی، همفکری و جلب مشارکت دانشجویان نخبه در امور علمی و فرهنگی دانشجویان و بهره‌مندی از توانمندی‌های این عزیزان، اولین نشست کارگروه نخبگان با حضور دانشجویان شاهد و ایثارگر نخبه، برگزار و هسته علمی فرهنگی دانشجویان نخبه شاهد و ایثارگر تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر، روز دوشنبه 22 اسفند 1401 اولین نشست کارگروه نخبگان ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر به‌ منظور همفکری‌ و مشارکت صاحبان فرایند در افزایش تعداد دانشجویان ممتاز با حضور دکتر خسروانی مدیر ستاد شاهد، مهندس خدمتکن و جمعی از دانشجویان ممتاز دانشگاه در سالن جلسات ستاد شاهد، برگزار شد.

در ابتدا دکتر خسروانی، ضمن خوشامدگویی به مدعوین، اهداف کارگروه و مراحل اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانشجویان را به‌طور کلی توضیح دادند و گزارش اجمالی از وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر در چند سال اخیر ارائه دادند که نتایج نشان می‌دهد که 21 درصد آن‌ها دارای معدل بالای 17 می باشند و همچنین حدود 6 درصد از دانشجویان شاهد و 5 درصد دانشجویان غیر شاهد، دارای معدل حدود 13می باشند که تفاوت معناداری با یکدیگر ندارند.

وی تاکید کرد، دانشجویانی که دارای معدل پایین 13 هستند باید با برنامه‌ریزی‌های راهبردی و آسیب‌شناسی دقیق به سطح بالاتر ارتقاء یابند و دانشجویانی که دارای معدل بالای 17 می باشند جهت کارهای بزرگ تر آموزش ببینند و مورد توجه ویژه قرار گیرند.

وی در ادامه از اقداماتی که انجام شده و همچنین برنامه‌های آتی ستاد شاهد صحبت کردند، که تعامل با مسئولین درون‌سازمانی و برون‌سازمانی، ارزیابی وضعیت موجود، طبقه‌بندی سطوح علمی دانشجویان و برنامه‌ریزی راهبردی برای ارتقاء هر سطح، از اهم آنها می‌باشد.

همچنین، دکتر خسروانی در خصوص فلسفه زندگی و سبک زندگی متمرکز و بارور به تفصیل صحبت کردند.

سپس پرسشنامه‌ای در اختیار دانشجویان قرار گرفت تا دانشجویان نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را ارائه نمایند. در ادامه در مورد مشکلات و دغدغه‌های دانشجویان بحث و تبادل‌نظر شد و مقرر شد که سلسله نشست‌های کارگروه نخبگان به طور منظم برگزار گردد و همچنین در پایان هدایایی به منظور تقدیر و تشکر از عملکرد دانشجویان به آن‌ها اهدا شد و عکس یادگاری گرفته شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *