تجلیل از مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در نخستین همایش ملی تجلیل از معلمین، اساتید حوزه و دانشگاه و همیاران طرح شاهد

تجلیل از مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در نخستین همایش ملی تجلیل از معلمین، اساتید حوزه و دانشگاه و همیاران طرح شاهد

نخستین همایش ملی تجلیل از معلمین، اساتید حوزه و دانشگاه و همیاران طرح شاهد/اساتید و معلمین در پرورش فرزندان ایثارگران همراه بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند.

 

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: معلمین و کادر آموزشی در مسیر اجرای یکی از مهمترین وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران، یعنی آموزش و تربیت فرزندان ایثارگران همراه بنیاد هستند.

به گزارش «ایثار»، دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت در نخستین همایش ملی تجلیل از معلمین، اساتید حوزه و دانشگاه و همیاران طرح شاهد که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، ضمن ادای احترام به مقام معلمین گفت: معلمین و کادر آموزشی در مسیر اجرای یکی از مهمترین وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران، یعنی آموزش و تربیت فرزندان ایثارگران همراه بنیاد هستند.
وی افزود: پدران و مادران همواره دغدغه جدی برای رشد و تربیت فرزندان خود دارند و معمولاً فرزندان باعث موفقیت یا عدم موفقیت والدین خود می‌شوند، چنانکه گروهی از سربلندترین شخصیت‌های عالم که والدین شهدا هستند عظمت خود را از فرزندان شهید خود کسب کرده‌اند.
معاون رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی (ره) زمانی که طرح شاهد را پایه‌گذاری کردند، غیر از ترسیم افقی برای حضور فرزندان شهدا و ایثارگران در اداره کشور، این نگاه را داشتند که باید خلأ پدر برای فرزندان شهدا و ایثارگران پر شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه امیدواریم طرح شاهد با وجود کاهش تعداد فرزندان محصل شهدا و ایثارگران قدرتمندتر از قبل ادامه پیدا کند، افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره تلاش می‌کند حضوری جدی در تولید محتواهای آموزشی، ارائه و روش‌های اجرا در بالاترین سطح داشته باشد و این کار را وظیفه خود می‌داند.
قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: فرزندان شهدا و ایثارگران امانتی بسیار بزرگ هستند و وظیفه خود می‌دانیم که نهایت تلاش خود را برای ارتقای کیفیت آموزشی و تحصیلی آنان به کار ببریم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه 170 هزار دانش‌آموز، دانشجو و طلبه شاهد و ایثارگر در کشور مشغول به تحصیل هستند خطاب به معلمین، اساتید و همیاران طرح شاهد گفت: شما در میدان، صحنه عمل و خط مقدم خدمت به یادگاران شهدا هستید وظیفه بزرگی بر عهده دارید و امیدواریم روزبه‌روز بالنده‌تر و موفق‌تر باشید. هدف از این مراسم تقدیر از عزیزانی است که در  خدمت به ایثارگران هستند.
در ادامه این مراسم با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و نماینده ولی‌فقیه در بنیاد از ۳۱ نفر از معلمین، اساتید حوزه و دانشگاه و همیاران طرح شاهد در‌ حوزه استان تهران ازجمله جناب آقای دکترپورمحمدیان مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی تهران و ۱۱۹ نفر دیگر به‌صورت همزمان در استان‌ها تجلیل به عمل آمد.
همچنین در این مراسم از «شهره پیرانی»، همسر شهید «داریوش رضایی‌نژاد» و معلم فداکار «لیلا کیوانفر» هم به صورت جداگانه توسط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل به عمل آمد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *